DIGITAL ACTION s.r.o.

Naše služby

 

Internet pro firmy

Pro firmy, školy a organizace poskytujeme garantované, rychlé a spolehlivé připojení k internetu bez jakéhokoli omezení. K dispozici jsou symetrické i asymetrické linky s maximální propustností a minimálními reálnými odezvami. Pro linky vyšších kapacit používáme odpovídající technologie (optický kabel nebo mikrovlnné FD spoje mimo WiFi pásmo).

Veřejné IP adresy poskytujeme automaticky ke každé lince.
 

Internet pro domácnosti

Poskytujeme vysokorychlostní internet pro domácnosti v Třebíči a okolních obcích.
Nabízíme Vám internet již od 291,- Kč včetně DPH a nově také tarify s rychlostí až 300 Mbps.
 

Digitální televize II. generace

Služba SledovaniTV.cz přináší zcela nový rozměr ve sledování televize.
Máte-li doma chytrou televizi SmartTV značek LG, SamsungPanasonic či AndroidTV můžete tuto službu začít využívat ihned bez dodatečného set-top-boxu. Stejně jednoduše můžete sledovat vaše oblíbené programy na počítači, tabletu nebo telefonu.
 

Hlasové služby VoIP (telefonování)

Klasická pevná telefonní linka, ale přes internet. VoIP (Voice over Internet Protocol) je technologie, která nás zbavila závislosti na starých telekomunikačních operátorech. Telefonování VoIP je v naší síti TRnet® určeno pro firemní i domácí zákazníky. Dokážeme připojit samostatný telefon i podnikovou telefonní ústřednu s rozhraním ISDN2, ISDN30, E1 nebo PSTN. 

Provozujeme vlastní ústředny a službu poskytujeme vlastním jménem. A zásadně bez paušálu...
 

IT služby

Nabízíme široký rozsah počítačových služeb a řešení. Od základních instalaci počítačové techniky, operačních systémů a software až po kompletní správu počítačové sítě a externí smluvní IT outsourcing.

Dodáváme a servisujeme počítače, tiskárny, multifunkční zařízení a bezpečnostní produkty ESET.
 

Spam Firewall - cesta k bezpečnému E-Mailu

Spam Firewall je služba založená na špičkové technologii CISCO (Email Security dříve IronPort). Tento systém dokáže díky mnoha patentovaným postupům ochránit Vaši elektronickou poštu proti Spamu, virům, spoofingu, phishingu, spywaru i DOS útokům.
 

Chytrá WiFi síť - SWG

Smart Wireless Gateway je chytré řešení bezdrátové WiFi sítě pro podnikové prostředí. Ideální pro firmy, hotely, školy, úřady, knihovny, nemocnice, veřejné instituce ...
Bezpečné, rychlé a spolehlivé.
Připraveno na GDPR.
 
 
 
Napište nám a my se Vám obratem ozveme napište nám